نوامبر 2, 2020

پودر سنگ چیست؟ بهترین شرکت فروش پودر سنگ کدم است؟

پودر سنگ را به دو صورت طبیعی و صنعتی می توان تولید کرد. در روش صنعتی با کمک دستگاه های پیشرفته سنگ های بزرگ را برش می دهند، آنها را می کوبند تا بالاخره به پودر سنگ تبدیل شود. در روش طبیعی هم آرد سنگ، از رسوب و فرسایش طبیعی سنگ ها و یخبندان ها و حرکت لایه های زمین روی یکدیگر به وجود می آید. وقتی به مرور زمان آب به داخل یخبندان ها و سنگ های طبیعی رسوخ می کند آنها به پودر تبدیل می شوند. وقتی لایه های زمین روی یکدیگر حرکت کنند سنگ ها ساییده می شوند و آرد سنگ تولید می شود. 

پودر سنگ از کوبیده شدن کانی های متفاوتی مانند سنگ آهک، کربنات کلسیم، گرانیت ، سنگ آهن، سنگ نقره و غیره تولید می شود.

در مقاله قبل وب سایت، ما درباره معیارهای خرید سیمان، اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دادیم.

در این مقاله ما به بررسی تاریخچه پودر سنگ و روش های فروش پودر سنگ خواهیم پرداخت. در این بین به شما درباره بهترین شرکت فروش پودر سنگ اطلاعاتی خواهیم داد. با ما همراه باشید.

پودر سنگ

 

کاربردهای پودر سنگ

شاید تصور کنید که خاک سنگ فقط در مصالح ساختمانی و عمرانی کاربرد دارد در حالی که اینطور نیست. پودر سنگ کاربردهای صنعتی زیادی دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم. 

 • یکی از مهم ترین کاربردهای پودر سنگ، استفاده از آن در مصالح ساختمانی است. این ماده به خاطر چسبندگی و مقاومت زیادی که دارد، باعث محکم شدن سازه می شود. علاوه بر این به راحتی با متریال های دیگر مانند سیمان، گچ ترکیب می شود. اما این تنها کاربرد آرد سنگ نیست.
 • از آرد سنگ به عنوان ماده پر کن در کاشی سازی، سرامیک و بتن استفاده می شود. 
 • این متریال ارزشمند به دلیل اینکه به راحتی با انواع سیمان، به خصوص سیمان سفید ترکیب می شود و ملات رقیق و دوغاب برای کاشی سازی، سرامیک سازی تولید می کند، محبوبیت زیادی دارد. از دیگر مزایای پودر سنگ این است که قیمت نسبتا ارزانی دارد و شما می توانید در مصالح ساختمانی از آن استفاده کنید.(در این موضوع شرکت های فروش پودر سنگ فراوانی هستند و شما باید سعی کنید که آن را از یک فروشگاه معتبر تهیه نمایید.)
فروش پودر سنگ
 • میدانستید بعضی از مجسمه سازان از پودر سنگ برای مجسمه سازی استفاده می کنند؟ علت این کار این است که آرد سنگ برعکس سیمان بعد از خشک شدن ترک برنمی دارد و علاوه بر آن این ماده انعطاف پذیری خوبی دارد که این ویژگی جزء الزامات مجسمه سازی است.
 • خاک سنگ حتی در ساخت نوشیدنی هم دست دارد. از خاک سنگ برای ساخت کربن دی اکسیدی که در نوشابه های خوراکی به کار می رود استفاده می کنند. همچنین از آرد سنگ برای خوراک دام و طیور برای هضم غذای آنها استفاده می شود.
 • بهره گیری از خاک سنگ برای سنگ نمره، پودر سنگ و سیمان سفید در نمای ظاهری ساختمان
 • پودر سنگ خاصیت میکروب کشی دارد به همین دلیل از این ماده در تصفیه فاضلاب های شهری استفاده می شود.
فروش پودر سنگ

خرید پودر سنگ

آرد سنگ انواع مختلفی دارد مانند پودر سنگ سفید، رنگی و سوپر. اگر آرد سنگ از پودر آهک یا کربنات کلسیم به وجود آمده باشد پودر سنگ سفید نام دارد. همان طور که از نامش مشخص است این آرد سنگ سفید ترین نوع این پودر است. دلیل اینکه ما گاهی به پودر سنگ، آرد سنگ نیز می گوییم این است که ذرات سنگ ها در اندازه های بسیار کوچک هستند که به آرد شباهت زیادی دارند.

حتما سنگ های رنگی را دیده اید. پودری که از این سنگ ها به وجود می آید رنگی است.

برای خرید پودر سنگ باید مقدار و قیمت خرید  آن را مشخص کنید. معمولا شرکت های فروش پودر سنگ آرد سنگ را در کیسه های ۲۰ یا ۲۵ کیلویی به فروش می رسانند؛ اما این بستگی به میزان مصرف شما دارد. شما می توانید چند تن پودر سنگ خریداری کنید. 

شرکت های زیادی در زمینه فروش پودر سنگ فعالیت می کنند. قیمت های این شرکت ها یا فروشندگان بسیار متفاوت است که بنا بر کیفیت پودر سنگ ارائه شده می باشد.

پودر سنگ

قیمت پودر سنگ 

 قیمت این خاک سنگ ها به عواملی مانند درجه آرد سنگ ها، نوع سنگی که منشأ تولید پودر است و غیره بستگی دارد. علاوه بر این موضوعات شرکت فروش پودر سنگ و جنس ماده ای که در اختیار شما قرار می دهد نیز بسیار مهم است.

 قیمت یک کیسه ۲۰ کیلویی خاک سنگ از ۱۶۰۰ تومان شروع می شود و بسته به عواملی که ذکر کردیم قیمت بالاتر می رود. می توان گفت میانگین قیمت یک کیسه ۲۵ کیلویی از خاک سنگ حدود 3000 تومان است.

خرید پودر سنگ ارزان

اگر می خواهید آرد سنگ با کیفیت و در عین حال ارزان به دست بیاورید می توانید به سایت پودرسازان مراجعه کنید. ما نمونه پودرسنگ فله ای و کیسه ای را به همراه قیمت هایشان برای شما قرار داده ایم.

یکی دیگر از راه های خرید پودرسنگ ارزان این است که آن را به صورت عمده بخرید که باز هم شرکت پودرسازان به شما تمام این خدمات را ارائه می دهد. کليه محصولات در بسته‌ بندي پاكتی كرافت و در كيسه‌هاي پروپلين بسته‌ بندي مي‌گردد و مطابق درخواست مشتری پالت شرينگ نيز خواهد شد.
ضمناً جمبوبگ‌ های نوع درجه يك كره‌ ای و ممتاز ايراني جهت كربنات‌ كلسيم كريستال و ساير محصولات برای صادرات به كشورهای ديگر مخصوصاً آسيای ميانه و كشورهای حاشيه خليج ‌فارس بسته ‌بندی و ارسال مي‌گردد.

پودر سنگ ارزان

فروش پودر سنگ

فروش پودر سنگ در دو نوع عمده و خرده صورت می گیرد. البته واحد اندازه گیری خاصی ندارد. بسیاری از اوقات فروش پودر سنگ به صورت کامیونی و کیلویی و یا کیسه ای نیز صورت می گیرد.

 حتی قیمت پودر سنگ نیز به همین سبک مشخص می گردد. البته هر چقدر که خرید عمده تری داشته باشید و فروش پودر سنگ شرکت بالا برود، تخفیف بیشتری نصیب شما خواهد شد.

بهترین پودر سنگ های ایران 

در بازار پودر سازی و مصالح ایران انواع مختلفی از خاک سنگ وجود دارد. اگر شما در حوزه ساختمان سازی یا صنعتی فعال هستید می توانید به راحتی بهترین جنس های پودر سنگ را پیدا کنید و آن را از بهترین شرکت های فروش پودر سنگ تهیه کنید. بهترین خاک سنگ های ایران عبارتند از:

 • پودر سنگ سوپر
 • پودر خاک سنگ سبزوار
 • پودر سنگ قم
 • آرد سنگ جوشقان
 • پودر خاک سنگ ساوه
پودر سنگ فله
پودر سنگ فله

پودر سنگ فله

آرد سنگ در نوع صنعتی به دو صورت فله ای و کیسه ای فروخته می شود. صاحبان کسب و کار از پودر سنگ فله استفاده میکنند تا هزینه تامین مواد اولیه کسب و کارشان کاهش بیابد. شرکت پودرسازان آرد سنگ را در سه نوع ساختمانی، مل و جوشقان ممتاز تولید و به بازار عرضه می کند.

فروش پودر سنگ

پودرسازان | بهترین شرکت فروش پودر سنگ ایران 

برای خرید پودر سنگ مورد نیاز خود در ابعاد عمده و خرده می توانید آن را از بهترین شرکت فروش پودر سنگ ایران یعنی پودرسازان تهیه کنید.

کليه محصولات این شرکت در بسته‌ بندي پاكتی كرافت و در كيسه‌هاي پروپيلن بسته‌بندي مي‌گردد و مطابق درخواست مشتری پالت شرينگ نيز خواهد شد..
ضمناً جمبوبگ‌ های نوع درجه يك كره‌ ای و ممتاز ايراني جهت كربنات‌ كلسيم كريستال و ساير محصولات برای صادرات به كشورهاي ديگر مخصوصاً آسيای ميانه و كشورهاي حاشيه خليج‌فارس بسته ‌بندی و ارسال مي‌گرد.

با یک بار خرید از شرکت فروش پودر سنگ پودرسازان دیگر از هیچ شرکت دیگری پودر سنگ تهیه نخواهید کرد.

برای تهیه پودر سنگ از پودرسازان با شماره زیر تماس بگیرید.

 
فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس