نوامبر 2, 2020

پودر سنگ

برای خرید پودر سنگ از پودرسازان: ۰۹۱۲۸۱۸۱۸۴۵

پودر سنگ را به دو صورت طبیعی و صنعتی می توان تولید کرد.

در روش صنعتی با کمک دستگاه های پیشرفته سنگ های بزرگ را برش می دهند، آنها را می کوبند تا بالاخره به سنگ پودر شود. در روش طبیعی هم آرد سنگ، از رسوب و فرسایش طبیعی سنگ ها و یخبندان ها و حرکت لایه های زمین روی یکدیگر به وجود می آید.

وقتی به مرور زمان آب به داخل یخبندان ها و سنگ های طبیعی رسوخ می کند آنها به پودر تبدیل می شوند. وقتی لایه های زمین روی یکدیگر حرکت کنند سنگ ها ساییده می شوند و آرد سنگ تولید می شود. 

تولید پودر سنگ به این صورت است که از کوبیده شدن کانی های متفاوتی مانند سنگ آهک، کربنات کلسیم، گرانیت ، سنگ آهن، سنگ نقره و غیره تولید می شود.

در این مقاله ما به بررسی تاریخچه آرد سنگ و روش های فروشاین متریال ارزشمند خواهیم پرداخت. در این بین به شما درباره بهترین شرکت فروش پودر سنگ اطلاعاتی خواهیم داد. با ما همراه باشید.

پودر سنگ
پودر سنگ

 

کاربردهای مهم پودر و خاک سنگ

شاید تصور کنید که خاک سنگ فقط در مصالح ساختمانی و عمرانی کاربرد دارد در حالی که اینطور نیست. پودریا همان آرد سنگ کاربردهای صنعتی زیادی دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم. 

  • یکی از مهم ترین کاربردهای خاک سنگ، استفاده از آن در مصالح ساختمانی است. این ماده به خاطر چسبندگی و مقاومت زیادی که دارد، باعث محکم شدن سازه می شود. علاوه بر این به راحتی با متریال های دیگر مانند سیمان، گچ ترکیب می شود. اما این تنها کاربرد آرد سنگ نیست.
  • از آرد سنگ به عنوان ماده پر کن در کاشی سازی، سرامیک و بتن استفاده می شود. 
  • این متریال ارزشمند به دلیل اینکه به راحتی با انواع سیمان، به خصوص سیمان سفید ترکیب می شود و ملات رقیق و دوغاب برای کاشی سازی، سرامیک سازی تولید می کند، محبوبیت زیادی دارد. از دیگر مزایای خاک سنگ این است که قیمت نسبتا ارزانی دارد و شما می توانید در مصالح ساختمانی از آن استفاده کنید.(در این موضوع شرکت های فروش خاک سنگ فراوانی هستند و شما باید سعی کنید که آن را از یک فروشگاه معتبر تهیه نمایید.)
فروش پودر سنگ
  • میدانستید بعضی از مجسمه سازان ازاین متریال ارزشمند برای مجسمه سازی استفاده می کنند؟ علت این کار این است که آرد سنگ برعکس سیمان بعد از خشک شدن ترک برنمی دارد و علاوه بر آن این ماده انعطاف پذیری خوبی دارد که این ویژگی جزء الزامات مجسمه سازی است.
  • خاک سنگ حتی در ساخت نوشیدنی هم دست دارد. از خاک سنگ برای ساخت کربن دی اکسیدی که در نوشابه های خوراکی به کار می رود استفاده می کنند. همچنین از آرد سنگ برای خوراک دام و طیور برای هضم غذای آنها استفاده می شود.
  • بهره گیری از خاک سنگ برای سنگ نمره، آرد سنگ و سیمان سفید در نمای ظاهری ساختمان
  • این متریال ارزشمند خاصیت میکروب کشی دارد به همین دلیل از این ماده در تصفیه فاضلاب های شهری استفاده می شود.
فروش پودر سنگ

راهنمای خرید پودر سنگ

آرد سنگ انواع مختلفی دارد مانند پودر سنگ سفید، رنگی و سوپر. اگر آرد سنگ از پودر آهک یا کربنات کلسیم به وجود آمده باشد پودرسنگ سفید نام دارد. همان طور که از نامش مشخص است این آرد سنگ سفید ترین نوع این پودر است. دلیل اینکه ما گاهی به این متریال ارزشمند، آرد سنگ نیز می گوییم این است که ذرات سنگ ها در اندازه های بسیار کوچک هستند که به آرد شباهت زیادی دارند.

حتما سنگ های رنگی را دیده اید. پودری که از این سنگ ها به وجود می آید رنگی است.

برای خرید خاک سنگ باید مقدار و قیمت خرید  آن را مشخص کنید. معمولا شرکت های فروش مصالح ساختمانی، آرد سنگ را در کیسه های ۲۰ یا ۲۵ کیلویی به فروش می رسانند؛ اما این بستگی به میزان مصرف شما دارد. شما می توانید چند تن از این ماده ارزشمند را خریداری کنید. 

شرکت های زیادی در زمینه فروش خاک سنگ فعالیت می کنند. قیمت های این شرکت ها یا فروشندگان بسیار متفاوت است که بنا بر کیفیت این متریال ارائه می شود.

پودر سنگ
پودر سنگ فله ای

قیمت پودر سنگ چند است؟

 قیمت این خاک سنگ ها به عواملی مانند درجه آرد سنگ ها، نوع سنگی که منشأ تولید پودر است و غیره بستگی دارد. علاوه بر این موضوعات، شرکت فروش آرد سنگ و جنس ماده ای که در اختیار شما قرار می دهد نیز بسیار مهم است.

 قیمت پودر سنگ یک کیسه ۲۰ کیلویی خاک سنگ از ۱۶۰۰ تومان شروع می شود و بسته به عواملی که ذکر کردیم قیمت بالاتر می رود. می توان گفت میانگین قیمت یک کیسه ۲۵ کیلویی از خاک سنگ حدود 3000 تومان است.

خرید پودر سنگ ارزان

اگر می خواهید آرد سنگ با کیفیت و در عین حال ارزان به دست بیاورید می توانید به سایت پودرسازان مراجعه کنید. ما نمونه خاک سنگ فله ای و کیسه ای را به همراه قیمت هایشان برای شما قرار داده ایم.

یکی دیگر از راه های خرید پودرسنگ ارزان این است که آن را به صورت عمده بخرید که باز هم شرکت پودرسازان به شما تمام این خدمات را ارائه می دهد. کليه محصولات در بسته‌ بندي پاكتی كرافت و در كيسه‌هاي پروپلين بسته‌ بندي مي‌گردد و مطابق درخواست مشتری پالت شرينگ نيز خواهد شد.
ضمناً جمبوبگ‌ های نوع درجه يك كره‌ ای و ممتاز ايراني جهت كربنات‌ كلسيم كريستال و ساير محصولات برای صادرات به كشورهای ديگر مخصوصاً آسيای ميانه و كشورهای حاشيه خليج ‌فارس بسته ‌بندی و ارسال مي‌گردد.

پودر سنگ ارزان
خرید پودر سنگ باکیفیت

فروش پودر سنگ

فروش این متریال ارزشمند در دو نوع عمده و خرده صورت می گیرد. البته واحد اندازه گیری خاصی ندارد. بسیاری از اوقات فروش خاک سنگ به صورت کامیونی و کیلویی و یا کیسه ای نیز صورت می گیرد.

 حتی قیمت آرد سنگ و پودر آن نیز به همین سبک مشخص می گردد. البته هر چقدر که خرید عمده تری داشته باشید و میزان فروش این ماده ارزشمند در شرکت بالا برود، تخفیف بیشتری نصیب شما خواهد شد.

بهترین خاک سنگ های ایران کدامند؟

در بازار پودر سازی و مصالح ایران انواع مختلفی از خاک سنگ وجود دارد. اگر شما در حوزه ساختمان سازی یا صنعتی فعال هستید می توانید به راحتی بهترین جنس های این ماده ارزشمند را پیدا کنید و آن را از بهترین شرکت های فروش مصالح ساختمانی تهیه کنید.بهترین جنس خاک سنگ، از سنگ نمره جوشقان تهیه می شود است بهترین خاک سنگ های ایران عبارتند از:

پودر سنگ فله
پودر سنگ فله

پودر سنگ فله

آرد سنگ در نوع صنعتی به دو صورت فله ای و کیسه ای فروخته می شود. صاحبان کسب و کار از خاک سنگ فله استفاده میکنند تا هزینه تامین مواد اولیه کسب و کارشان کاهش بیابد. شرکت پودرسازان آرد سنگ را در سه نوع ساختمانی، مل و جوشقان ممتاز تولید و به بازار عرضه می کند.

فروش پودر سنگ
خرید پودر سنگ فله ای

پودرسازان | بهترین شرکت فروش پودر سنگ ایران 

برای خرید این ماده ارزشمند مورد نیاز خود در ابعاد عمده و خرده می توانید آن را از بهترین شرکت فروش محصولات و متریال ساختمانی ایران یعنی پودرسازان تهیه کنید.

کليه محصولات این شرکت در بسته‌ بندي پاكتی كرافت و در كيسه‌هاي پروپيلن بسته‌بندي مي‌گردد و مطابق درخواست مشتری پالت شرينگ نيز خواهد شد..
ضمناً جمبوبگ‌ های نوع درجه يك كره‌ ای و ممتاز ايراني جهت كربنات‌ كلسيم كريستال و ساير محصولات برای صادرات به كشورهاي ديگر مخصوصاً آسيای ميانه و كشورهاي حاشيه خليج‌فارس بسته ‌بندی و ارسال مي‌گرد.

با یک بار خرید از شرکت پودرسازان که بزرگترین ارائه دهنده مصالح ساختمانی است دیگر از هیچ شرکت دیگر این ماده ارزشمند را تهیه نخواهید کرد.

برای تهیه خاک سنگ از پودرسازان با شماره زیر تماس بگیرید.