ژانویه 6, 2021

پودر سنگ قم

باکیفیت ترین پودر سنگ قم از پودرسازان

۰۹۱۲۸۱۸۱۸۴۵

 پودر سنگ یکی از مصالح بسیار مهم و پرکاربرد است که در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. اما با کیفیت ترین آن مربوط به پودر سنگ قم است.

در این مقاله تصمیم داریم این ماده مهم و ارزشمند و اینکه چرا قم را برایتان توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

پودر سنگ قم

 کاربردهای پودر سنگ

پودر سنگ به دو روش تولید می شود. تولید پودر سنگ به روش طبیعی در اثر کوبیده شدن انواع کانی‌های مختلف توسط طبیعت تولید می شود و یا به صورت صنعتی تولید می شود و جزء محصولات جانبی در سنگبری ها است و در هنگام برش سنگ ها، پودر سنگ هایی که تولید می شود را جمع آوری می کنند و در جاهای مختلف مصرف می کنند.

از کاربرد های پودر سنگ قم می توان به استفاده از آن در صنایع ساختمان سازی و عمرانی، هم در زمان ساخت زیر بنای ساختمان و هم در نهایت برای نما کاری ساختمان ها کاربرد دارد. به دلیل چسبندگی بالا باعث استحکام و مقاومت سازه را بالا می برد.

در کارهای هنری مثل تولید سنگ های آنتیک و مجسمه سازی کاربرد دارد.

برای انجام خدمات بهداشتی مثل دفن زباله های عفونی، گندزدایی فاضلاب ها به کار می رود.

در صنعت کشاورزی برای تنظیم PH خاک و رشد بهتر گیاهان کاربرد دارد.

در دامداری ها و مرغداری ها به جهت ضدعفونی کردن محیط زندگی دام و طیور استفاده می شود.

و همین طور در صنایع غذایی مثل کارخانه تولید نوشیدنی برای گازدار کردن نوشابه ها و یا در تولید شیره انگور برای جلوگیری کردن از اسیدی شدن انگور می ریزند.

انواع پودر سنگ در ایران

پودر سنگ قم 

پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ الیگودرز

پودر سنگ ساوه

پودر سنگ قم

پودر سنگ قم از مرغوب ترین پودر سنگ های ایران

پودر سنگ قم در کارخانه های شهر قم و به دلیل نزدیکی به بهترین معادن سنگ کشور تولید می شود و از کیفیت بالا و در عین حال قیمت پایینی برخوردار است. و به دلیل اینکه شهر قم در مرکز ایران قرار گرفته است ارسال آن به سراسر کشور راحت انجام می گیرد.

کارخانه پودر سنگ قم در زمینی با مساحت زیاد و با امکانات و ماشین آلات بسیار پیشرفته و نیروی کار بسیار حرفه ای اقدام به تولید پودر سنگ مرغوب می کند.

 و این پودر سنگ از کانی ها مختلفی مثل سنگ آهک، سنگ کربنات کلسیم، مرمر، گرانیت در رنگ ها کیفیت های مختلف و برای استفاده در بخش های مختلف کاربرد دارد.

  این پودر سنگ به صورت فله و بسته بندی  و در کیسه هایی به وزن های مختلف تولید می شود.اگر برای مصارف زیاد و در صنایع گسترده نیاز به تهیه پودر سنگ دارید خرید آن به صورت فله توصیه می شود.

بری تهیه پودر سنگ قم می توانید با شماره زیر با پودرسازان در ارتباط باشید تا این ماده ارزشمند را با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید.

۰۹۱۲۸۱۸۱۸۴۵