ژانویه 6, 2021

قیمت پودر سنگ

استعلام مناسب ترین قیمت پودر سنگ از پودرسازان

۰۹۱۲۸۱۸۱۸۴۵

پودر سنگ، یا خاک سنگ و یا آرد سنگ که از بهم کوبیدن سنگ های مختلفی در طبیعت، به طور طبیعی و یا درصنعت و به طور مصنوعی به وجود میاید، که منابع طبیعی مصالح موجود در طبیعت می‌باشد.

آرد سنگ موادی با دانه های بسیار ریز آرد مانند هستند که از دل سنگها استخراج می‌شوند. این مواد معمولاً در مصالح ساختمانی استفاده می‌شوند و از آنها برای ایجاد بتن، ملات یا دوغاب و آسفالت جاده ها یا به تنهایی برای دورهای پایه بزرگراه، بالاست راه آهن و… با یک ماده دیگر مانند سیمان و یا گچ و یا بتن ترکیب می‌شود و مورد استفاده قرارمی‌گیرد.

اگر به دنیال قیمت پودر سنگ ارزان و باکیفیت هستید ابتدا این مقاله را مطالعه بفرمایید.

قیمت پودر سنگ نمره جوشقان

قیمت پودر سنگ با کیفیت

گاهی برخی از تولید کنندگان یا فروشندگان پودر سنگ برای سفیدتر شدن رنگ پودرهای نامرغوب، مقداری کربنات کلسیم یا همان پودر آهک هنگام تولید پودر سنگ به روش صنعتی اضافه می کنند که باعث بهبود رنگ و سفیدتر شدن آرد سنگ می شود.

ازطرفی به دلیل قیمت ارزان پودر آهک محصولی ارزان تر اما بی کیفیت تر عرضه می کنند. این کار در واقع نوعی کم فروشی و تقلب در کار فروش پودر سنگ محسوب می شود چرا که علی رغم سفیدتر بودن پودر عرضه شده، موقع استفاده این پودر مشکلاتی زیادی همچون ایجاد ترک و یا عدم چسبندگی را به همراه دارد.

پس دقت داشته باشید که سفیدی بیش از حد نشان دهنده ی کیفیت بالای آن خاک سنگ نیست و بلکه احتمال ترکیب کربنات کلسیم یا پودر آهک در خاک سنگ وجود دارد. فریب شعارهای قیمت پودر سنگ ارزان را نخورید.

از انواع مرغوب ترین پودر سنگ که کیفیت آن با رنگ سفید آن کاملا مرتبط است، می توان به پودر سنگ جوشقان اصفهان و خاک سنگ الیگودرز آرد سنگ قم اشاره کرد.

قیمت پودر سنگ نمره جوشقان

انواع معمولی و ارزان قیمت پودر سنگ که عمدتاً برای کاشی کاری وزیر کار بندکشی سرامیک و موزاییک کف در حرفه ی بنایی مورد استفاده قرار میگیرد، از معادن اطراف قم و ساوه و اراک استخراج می شود.

این دسته خاک سنگها به دلیل داشتن رنگ کرم یا خاکستری برای نمای بیرونی ساختمان مناسب نیستند و لذا قیمت کمتری در بازار دارند. شرکت های معتبری همچون پودرسازان قم از این خاک سنگ باکیفیت و ارزان قیمت تولید میکند.

به صرفه ترین قیمت پودر سنگ در ایران

ارزانترین قیمت پودر سنگ طبیعی در بازار مصالح داخلی در صورتی که به طور عمده خرید کنید. اینگونه هم برای شمای خریدار بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و هم برای فروشنده مصالح خاک سنگ سودمند خواهد بود.

همواره سعی کرده ایم در سایت پودرسازان قم تمامی قیمت های پودر سنگ را به صورت عمده فروشی ذکرکرده‌ایم، تا در صورتی که شما حتی بخواهید این محصول را به صورت تکی یا تعدادی خریداری کنید، باز هم مشمول قیمت های عمده فروشی شوید، تا سودی فراوانی را در این نوع خرید به دست آورید. 

قیمت پودر سنگ جوشقان

در واقع رضایت مشتری هدف ماست و سود ما به رضایت شما بستگی دارد.

خرید پودر سنگ با قیمت مناسب از پودرسازان

در همین راستا ما پخش و توزیع پودر سنگ طبیعی و ارزان را به صورت مستقیم و عمده  در سایت پودرسازان قم قابل عرضه است، همچنین اگر شما ‌بخواهید، این پودرهای سنگ طبیعی را به طور مستقیم از شرکت تولید کننده ، بدون هیچ گونه واسطه ا‌ی خریداری کنید، می توانید، با شماره های که در همین سایت قراردارد، اقدام کنید.

۰۹۱۲۸۱۸۱۸۴۵

تلاش ما همواره این بوده است که تمامی هزینه ها، از جمله هزینه ارسال این محصول به تمام نقاط کشور را بکاهیم، تا شما کاربران گرامی صرفاً هزینه ای را پرداخت کنید، که شرکت تولید کننده بابت آن صرف کرده است و این هزینه ها مربوط به خود شرکت تولید کننده است و تمامی هزینه هایی که در خارج از این شرکت صرف شده است، به طور کلی حذف شده است.

قیمت پودر سنگ های طبیعی در بازار مصالح داخلی تحت تاثیر نوسانات ارزی کشورقرارگرفته و ممکن است، شما را با اختلاف قیمتهای شدید مواجه کند، اما ما همیشه سعی کرده ایم، تا این تفاوت های قیمت را به نحوه مناسبی کنترل کنیم و یک قیمت متعادل تر و ارزان تر را به شما ارائه دهیم.