ژانویه 6, 2021

فروش پودر سنگ

تماس با پودرسازان

۰۹۱۲۸۱۸۱۸۴۵

برای ساخت یک آپارتمان همواره باید از مصالح مناسب استفاده کرد که یکی از مهمترین آنها پودر سنگ فله است چون واقعا در قسمتهای مختلفی از یک ساختمان کاربرد زیادی دارد.

با توجه به ارزش بالایی که خاک سنگ فله ای دارد و متوجه شدن نیاز شدید مردم، فروش پودر سنگ همیشه رونق داشته اشت. امکان خرید آن با قیمتی ویژه و ارزان به صورت عمده فراهم شده است، تا مشتریان و کارفرمایانی که به دنبال تهیه خاک سنگ فله ای هستند در سایت پودرسازان قم در مدت زمان مشخصی برای آنها ارسال میشود.

فروش پودر سنگ

روش های تولید پودر سنگ

آرد سنگ یا پودر سنگ یا خاک سنگ که به زبان لاتین به آن  Rock Flour می گویند؛ به مواد ریز و آرد مانندی که حاصل از کوبیده شدن و ساییدن سنگ ها برروی هم به دو نوع طبیعی و مصنوعی استخراج میشود.

در طبیعت بر اثر ساییده شدن لایه های مختلف زمین و کانی های موجود در سطح زمین و برخورد سنگ ها با یکدیگر، قسمتی از آن به صورت پودر و آرد درمی آید.

اما برای تولید صنعتی پودر سنگ از دستگاه ها و ابزار آلات مختلف و ماشین آلات مرتبط به سنگ کوبی استفاده می شود که به وسیله ی فک های قدرتمند و نیروی مکانیکی این دستگاهها اقدام به کوبش و خرد کردن سنگ ها می کنند و در درجات و دسته بندی های مختلف به تولید آرد سنگ اقدام می کنند. افراد برای ارزان تر شدن قیمت این ماده ارزشمند هنگام فروش پودر سنگ از نوع طبیعی آن استفاده می کنند.

فروش پودر سنگ

فروش پودر سنگ بسته بندی و فله ای

بعد از استخراج  پودر سنگها از معادن و کانی سنگ های مختلف ،آرد سنگ ها را براساس ذرات دانه های آنها دسته بندی می کنن. به عنوان مثال خاک سنگ دانه درشت ماسه ای، خاک سنگ نرم و آرد مانند، یا خاک سنگ سفید رنگ، خاکستری، کرمی یا قهوه ای.

.سپس این دسته بندی ها را در وزن های مختلف بسته بندی و برای مصارف و کاربردهای متنوع آماده ی پخش و توزیع به کارخانه ها و مصالح فروشی ها میگردد.

بسته بندی و فروش پودر سنگ در وزن های 20 تا 50 کیلوگرمی و به صورت کیسه ای و فله ای انجام می شود که معمولا برای مصارف عمده بسته بندی به صورت فلهای رایج تر و به صرفه تر است. قیمت پودرسنگ فله ای در بازار مصالح بر اساس کاربرد و وزن آنها متفاوت است.

فروش پودر سنگ

به طور مثال میانگین قیمت یک فلهای 20 کیلوگرمی در بازار مصالح داخلی البته به نوع کیفیت سنگ آن هم بستگی دارد اما معمولا حدود 16000 تومان تا 20000 تومان به فروش میرسد.

فروش پودر سنگ به دو صورت فله ای و کیسه ای یا پاکتی به مشتریان انجام میگیرد. که شرکت پودرسازان قم  در سه نوع ساختمانی ، مل و جوشقان ممتاز تولید به صورت فله ای به بازار عرضه می گردد .

فروش پودر سنگ فله ای

فروش پودر سنگ کربنات کلسیم یا پودر سنگ آهک در نوع مصارف صنعتی معمولا به صورت فله ای انجام می شود . این امر سبب کاهش تامین هزینه مواد اولیه برای صاحبان صنعت و کسب و کارهای ساخت و ساز می گردد

فروش پودر سنگ کیسه ای

فروش خاک سنگ برای کاربردهای ساختمانی به صورت کیسه ای انجام می گردد. گرچه فروش به صورت فله ای نیز در این بخش رایج می باشد.اما در حوزه هنر برای مثال برای ساخت مجسمه های تزئینی و یا ایجاد یک اثر نقاشی فروش فله ای رایج تر است.