ژانویه 6, 2021

تولید پودر سنگ

از مصالحی که در صنعت ساختمان سازی، صنایع غذایی، نماسازی ساختمان و صنایع دیگر به کار می رود می توان پودر سنگ را نام برد. به دلیل استفاده این ماده غذایی در صنایع مختلف، تولید پودر سنگ می تواند بسیار مهم باشد و افرادی زیادی وارد آن شود.

در این مقاله تصمیم داریم در مورد روش های تولید این ماده ارزشمند اطلاعات جامع و کافی را به شما ارائه دهیم.

تولید پودر سنگ

پودر سنگ چیست؟

پودر سنگ ماده ای است که از خرد کردن و کوبیدن سنگ های مختلف به دست می آید. از این ماده بیشتر در صنایع عمرانی استفاده می شود ولی پودر سنگ کاربردهای متنوع دیگری نیز دارد. تولید پودر سنگ بعد از استخراج سنگ های بزرگ از معادن و به وسیله فک های قدرتمند سنگ کوب انجام می شود. سنگ ها در چندین مرحله کوبیده می شوند تا ذرات سنگ ها کاملا به اندازه مطلوب و دلخواه برسند تا مناسب صنعتی باشد که باید در آن استفاده شود.

از کاربردهای متنوع پودر سنگ می توان این موارد را نام برد: استفاده در سندبلاست، افزودن به مخلوط قیر به منظور افزایش چسبندگی، ضدعفونی کردن آب و فاضلاب، استفاده در مجسمه سازی و غذای دام و طیور. 

کارخانه تولید پودر سنگ در ایران

همانطور که می بینید این ماده با ارزش کاربردهای بسیار متنوعی دارد. به همین دلیل تهیه پودر سنگ در ابعاد بزرگی انجام می شود.

تولید پودر سنگ در کجای کشور ما انجام می شود؟

ایران یکی از تولید کننده های بزرگ پودر سنگ به شمار می رود. پودر سنگ ایران به طور عمده در سه منطقه جوشقان قم، اصفهان و الیگودرز انجام می شود. پودر سنگ مناطق جوشقان، قم و الیگودرز هر کدام ویژگی های خاصی دارند.

پودر سنگ جوشقان به عنوان باکیفیت ترین و بهترین پودر سنگ ایران شناخته می شود. به دست آوردن پودر سنگ جوشقان به خاطر کیفیت بالای آن و استقبال و تقاضای زیاد مشتریان با قدرت در کارخانه های مختلف انجام می شود. علاوه بر سنگ نمره جوشقان، پودر سنگ قم بهترین پودر سنگ دارای ترکیبات کلسیم کربنات و مرمریت است.

تولید پودر سنگ نمره جوشقان

پودرسازان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان مهم پودر سنگ در استان قم است که پودر سنگ جوشقان و قم را با کیفیت بسیار بالا تولید و عرضه می کند.

پودر سنگ به صورت فله و کیسه ای از پودرسازان قابل خریداری است. برای خرید پودر سنگ می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۱۸۱۸۴۵ تماس حاصل بفرمایید.